Dj Bacon Blog/News
RSS Feed
Priecīgus Ziemassvētkus / Merry Christmas

Sveiki draugi un fani! Priecīgus Ziemassvētkus un, lai nosvinās tā riktīgi forši.

Esmu iesācis Ziemassvētku Ballīte 2022, bet nepaspēšu šogad pabeigt, jo lielāko uzmanību pievērsu jaunajam Latviešu Deju Megamikss 14. Tad nu būs Ziemassvētku Ballīte 2023, jo ir ienākušās dažas jaunas Ziemassvētku un ziemas dziesmas tā, ka sanāks vismaz pāris stundām. :)

Kaut kā tā. Vēlreiz, lai priecīgi Ziemīši. :)


Hello friends and fans! Merry Christmas to you all and happy holidays to those who do not celetrate Christmas. :)

2022-Dec-23
8000 abonenti YouTube kanālā

Sveiciens šajā lieliskajā, sniegotajā ziemas rītā!

Liels paldies visiem 8 tūkstoši abonentiem manā YouTube kanālā. Man ļoti liels prieks, ka tik daudziem joprojām patīk mani miksi. Prieks par tiem, kas mani ir atklājuši nesen un izlēmuši abonēt.

LIELS PALDIES! :)

2022-Dec-05
Veidoju Latviešu Deju Megamikss 14 / Latvian Yearmix

Sveiciens šajā ziemīgajā dienā!

Jau kādu laiciņu top jauns latviešu yearmix, kuru izlēmu likt zem Latviešu Deju Megamix 14 nosaukuma.

Miksa pirmatskaņojums ir plānots 31. decembrī stundu pirms pusnakts EHR Latviešu Hīti kanālā.

Pats esmu lielā sajūsmā par šo miksu, jo ir laiks kārtīgi piestrādāt pie pārejām un mešap elementiem. Pašlaik izskatās, ka būs stundu garš. Ik pa brīdim man ienāk jaunas dziesmas, kuras vēl piemiksēju klāt. Papildus miksā būs arī divi mani remiksi. :)

2022-Nov-21
Nedaudz pamuzicēju TikTok(ā)

Sestdienas pēcpusdienā uznāca spontāna vēlme dzīvajā pamiksēt mūziku. Tad nu sagatavojos un nedaudz pēc 17:00 biju dzirdams un redzams savā otrajā TikTok profilā @rudolfscaune.

Sākumā bija plāns tikai nospēlēt pus stundiņu, lai apmierinātu TikTok prasības, bet bija forši un nedaudz aizrāvos, nospēlējot divas stundas. Prieks, ka bija skatītāji un pat dāvanas :), par ko esmu ļoti pateicīgs.

Bija arī nelielas tehniskās problēmas, bet tās tagad zinu un mēģināšu tās salabot.


Kad atkal miksēšu dzīvajā? Dievs vien zina, bet bija forši atkal pamiksēties un pakomunicēt ar jums. Šoreiz arī ar balsi. Vēl domāju, kur labāk straumēt: Youtube/Mixcloud vai TikTok.

YouTube tagad ir lieliska opcija pievienot papildus skaņas celiņu. Tas nozīmē, ka es varu youtube straumēt runājot pāri mūzikai, bet pēc tam pievienot papildus celiņu, kur ir tikai mūzika, bez balss. Tas ir ideāli tiem, kas vēlas tikai mūziku klausīties, bez manas vārīšanās :D


Straumes ierakstu ieliku YouTube kā Ballīte 2022.11.05 (@ TikTok).

2022-Nov-07
Mans atvaļinājums noslēdzies

Cik jauki bija padzīvoties laukos, kad vari izbaudīt dabu un brīvību katru dienu. Šodien noslēdzas mans atvaļinājums un es atgriežos pie darbiem.

Bija domāts, ka atvaļinājuma laikā vairāk pievērsīšos mūzikai, bet es sapratu, ka gribu atpūsties no pilnīgi visa un tā vietā padzīvoties pa āru, ja bija labs laiks, un pa iekšu, spēlējoties ar video kasetēm, ja bija slikts.

Šīs nedēļas noslēgumā vēl ir mūsu ģimenes ikgadējā ballīte. Pēc tās droši vien atsākšu publicēt mūzikas eksperimentus savā @djbacons tiktok profilā un atsākšu arī biežāk publicēt video savā @rudolfscaune tiktok profilā.

Nu kautkā tā! :)

2022-Aug-03
Lapas uzlabošanas darbi

Sveiciens šajā vasarīgajā dienā!

Jau vairākas dienas notiek lapas uzlabošanas darbi: gan vizuāli, gan funkcionāli.

* Miksiem tagad katram būs pievienota bilde, kas ir optimizēta, lai ātrāk vērtos vaļā.

* Katram miksa mp3/flac failam būs CD formāta bilde un video formāta (16:9) bilde. Vēl paies kāds laiciņš kamēr visiem miksiem uztaisīšu bildes abos formātos, jo daudziem ir tikai vienā no formātiem vai vispār nav.

* Lapas dizainu pārtaisīju, lai vairāk izskatās pēc audio/video portāla un lai ērti pārlukojama gan uz maziem gan lieliem ekrāniem.

* Blog sadaļā tagad beidzot var pievienot un turpmāk arī pievienošu bildes ierakstiem. Dažiem vecākiem ierakstiem jau esmu pievienojis. Palēnām centīšos uztaisīt un pievienot visiem ierakstiem bildi.

P.S. Bilde ir no 2015. gada :)

2022-Jul-05
Forum archive / Foruma arhīvs

Hello, fellow music listeners! :)

I restored whats left of my old forum. It is in read-only mode, because there are no user accounts on this site anymore.


Sveiki, mūzikas mīļotāji! :)

Atjaunoju to, kas palicis pāri no vecā foruma. Forums ir tikai lasīšanas režīmā, jo lietotāju konti vairs šajā lapā nav.

2022-Jun-26
Priecīgus Līgo!

Heijā!

Novēlu jums visiem Priecīgus Līgo. Nosviniet tā lustīgi, bet prātīgi! :)

2022-Jun-23
Mani EHR miksi tagad arī FM frekvencē

Heijā!

Tagad manus EHR miksus katru sestdienu 19:00 varēsiet dzirdēt arī FM frekvencē visā Latvijā.

Radio Latviešu Hiti

2022-Jun-21
EHR miksu bildes maiņa

EHR Latviešu Hīti pārsaucās par Radio Latviesu Hīti. Līdz ar to miksa bilde gan mazā gan lielā mainās, jo jāliek klāt ir Radio Latviešu Hīti bilde.

ehrhiti.lv

2022-Jun-21
7000 Youtube abonenti

Vienkārši neticami. Liels paldies jums visiem 7000 abonentiem!

Man ir milzīgs prieks, ka tik daudziem tiešām patīk mani miksi! :)

2022-Jun-11
Vasaras Ballīte 2022 pabeigta

Man prieks paziņot, ka Vasaras Ballīte 2022 ir pabeigta un rīt (2022.05.17) tiks publicēta YouTube, Mixcloud un LBRY/Odysee.

Miksā liku gan deju mūziku gan šlāgeri, kas ir vairāk vai mazāk saistīts ar vasaras tēmu. Domāju, ka šim miksam vajadzētu derēt Līgo, ja gadījumā visi iepriekšējie miksi jau ir apnikuši. :)

2022-May-16
1
2
3
4
5