DJ BACON

BALLĪTE AR DJ BACON

KAD BALLĒJAM?

Ballīte notiek katru sestdienu no 20:00 līdz pusnaktij (pēc Latvijas laika). Lai to nenokavētu, seko man mixcloud.com. Ja gadījumā ir kādas izmaiņas laikos, tad es par to paziņoju sociālajos tīklos (sk. lapas apakšā).

Ballītes dzīvajā straumē (Live Stream) kādu laiku vairs nenotiks. Pa reizei varbūt kādu uzmiksēšu, ko pēc tam publicēšu Mixcloud, Youtube un LBRY, bet pagaidām dzīvajā vairs neballēšu. Ja vēlies par šo parunāties, tad laipni gaidīts manā Discord kanālā. Kad atsākšu ballēt dzīvajā straumē, tad noteikti par to paziņošu sociālajos tīklos (sk. lapas apakšā).

KUR BALLĒJAM?

Ballīte notiek mixcloud.com.

KĀDA MŪZIKA SKAN?

Pārsvarā spēlēju latviešu mūziku un pa reizei arī ārzemju.

DZIESMU PASŪTĪŠANA?

Parasti es dziesmu pasūtījumus pieņemu, bet tos sāku spēlēt stundu pirms ballītes beigām. Parasti tas ir 23:00.

Dziesmas tekošai straumei vari pasūtīt šajā formā (tā darbojas tikai aktīvas ballītes laikā). Rindas kārtībā iešu cauri pasūtītajām dziesmām un likšu tās miksā. Ja dziesma man nebūs, tad to nevarēšu nospēlēt, tāpēc pievieno youtube saiti uz dziesmu, lai varu to iegūt, ja tā man nav.

Ja pasūtītās dziesmas ir ļoti daudz, tad visas nevarēšu nospēlēt. Ja nu gadījumā man būs īpaši daudz enerģijas, tad ballīte var būt garāka par 4h un vairāk pasūtīto dziesmu nospēlēts.

PATĪK BALLĪTE UN VĒLIES MANI ATBALSTĪT?

Man prieks, ka tev patīk mana ballīte un jau iepriekš pateicos par Tavu atbalstu.

Atbalsta saite ir djbacon.lv/atbalsti.

KOMENTĀRI UN IETEIKUMI!

Par ballīti droši vari izteikties komentāros, kas atrodami pie Ballītes audio vai video ieraksta, vai arī manā Discord kanālā.