Forum > Miksi > Post #969
Forum is in read-only mode. More info in blog post.
djbacon
2004-Jun-10 22:28
Liivi - Apriilja Pilieni (LieldienMix)
Ka jums patika shis remikss?
9_vilnis
2004-Jun-30 10:47
Laagaa mix gan. A visu pilno mixu var dabuut?
djbacon
2004-Jun-30 10:55
Ja tu ar "pilno miksu" domaa megamixsu kuraa iekljauts shis remikss, tad tas ir djbacon.no-ip.com/modules/mydownloads/singlefile.php?lid=163
9_vilnis
2004-Jun-30 14:04
Tur jau es arii shamo dzirdeeju. Bet buutu labi, ja vareetu dabuut pilnaa garumaa to dziesmu (remixeeto).
2004-Jun-30 14:06
P.S. A kad varees tikt pie E-type megamiksa klaat un ielaadeet? :))
djbacon
2004-Jun-30 15:28
Pac remix ir djbacon.no-ip.com/modules/mydownloads/singlefile.php?lid=55.
E-Type driiz ielikshu arii ar http linku.
9_vilnis
2004-Jun-30 15:47
Kad ir domaats Oldies dance megamix turpinaat? Pirmaa dalja ir izdevusies laba.
djbacon
2004-Jun-30 15:51
Nu pagaidaam ir 6 minuutes no otraas daljas, bet tas jau tika sen uztaisiits. Tagad nav laika. Man aerobikai jaasataisa, tad droshi vien es pagbeigshu 3 CD krievu miksam, un tad redzees kaa buus ar to Oldies.
blinker
2004-Oct-28 14:30
lieldienu mix ir baigi OK!!! super actually :)))
taalaak piekriitu tam, kas teica, ka oldies mixis ir labais :) tiesaam - kad buus turpinaajums???
P.S. bacon, vai atceries, ka devi vienam puisim vinju iecekot, tikko to sameikoji? well - i'm back :)
djbacon
2004-Oct-28 15:13
:)
mjaa par oldies varu teikt ka otra dalja ir apstajosies jau labu laiku, bet dom ir pabeikt, tikai kad, nezinu. Paslaik sakara pasutijumu no vacijas man bija vienu bridi liela pauze, un tagad kad to miksu pabeidzu man jasataisa aerobikai atkal kada saujinja miksu, jo aerobikji ari gaida. Un tad kershos pie kada deju miksa.

Ja man ljaus to EuroDose miksu ielikt lapa (vismaz demo versijaa), tad varesiet dzirdet kapec viss miksi staveja uz vietas. Tas ir Deep dance stila mikss. pilnigi iespejams ar zem tada nosaukuma tiks pardots.

No deju miksiem man paredzets ir pabeigt Russian Gigamix 2 CD3, turpinat Oldies un uztaisit Dregerim megamixu un tad jau redzes ko talak.

Man pasham personigi baigi gribas uztaisit to latvieshu veco plashu deju miksu. nu dziesmas no vecajam platem uzremikset modernajos ritmos un salikt miksaa. Tikai problema tada ka man ir tikai kasetes ar plashu ierakstiem neipashi laba kvalitatee. Varbut ja kadam ir kadi gabali ieksh mp3, tad varbut var kautka sarunat man atsutit.

P.S. ja atceros tevi :) priex ka esi BACK :)
blinker
2004-Oct-28 15:28
mjaa, taa ideja par veco LV dziesmu jaunaas skanaas teisaam nav slikta, actually, taa ir vnk lieliska!!! varu teu ieteikt tikai to,ka dazas pesnjas ir CD paarizdotas - nu kjipa nonstop balliite vecie labie... man kaukur bija 1 cd, bet man liekas, ka bija veel izdoc kaukas.... taa kaa DC/torrent man nekur neiet, tad nevaru uzsearchot. patiesiibaa - es muziku nekur nevaru novilkt... tik no http :(
wot... a teu nau nekas ko man iedod iechekot? man jau patikaas tas kritizeesanas (veseliigaas kritikas) darbins! :)
djbacon
2004-Oct-28 15:43
liekas ka man ta nonstop ballite bija ieladeta, bet tas nav tas ko domaju. Es domaju vel vecakus, tadus 60to gadu, vot tie ir labie, un ja uzremiikse, tad es jau nu fanoju kvadrataa :)

par to kritiku.... nu pagaidam man nav ko iedot, jo tie kas ir iesakti, tie nav vel tik gatavi lai varetu kadu pozitivu kritiku izdzirdet :) (tikai linku tev uz privato zinju tev sutishu ja gribesi, jo pagaidam publiski jamais nebus pieejams, nekada formata)
varu tev taa chista pa blatam iedot linku kur vari novilkt to EuroDose noklausities, bet zema kvalitate. un par to gan es gribetu kadu kritiku dzirdet :). Tikai ja vacietis pienjems to miksu, tad es neko taja vairs nelaboshu, jo nosutijis jau vinjam esmu, tagad gaidu atbildi.
blinker
2004-Oct-28 18:42
nu jaa, iedo linku, ja vari :) atsuuti uz meilu ******@*****.***, jo kaukaa sitajos forumos atbildes kaukaa aatri pazuud :)
vienigi, kas ir slikta kvalitaate? ja zem 64 kbps (mp3), tad jaa.... bet nu ja tur mp3pro iespiezh, tad quality labaak pie tiem pasiem kbps.
2004-Oct-28 18:44
a par tiem vecumveciem LV jaaparakaajas buus vecajaas platees (ja kaac nebuus izmetis laukaa) mosh kauko var atrast, bet saubos, ka buus tik vecs, bet parakaasos ja atcereesos. no plateem jau pat labaak var dabuut laukaa kaa no kaseteem, ne?
djbacon
2004-Oct-28 21:58
jaa protams ka plates labak, tika man pasham nav neviens kvalitativs atskanjotajs lai varetu tas pardzit kompi. visiem adatinjas tadas sudigas, zemos tonjus visppar neatskanjo.
bet nu ar kompi jau ari var pielabot, galvenais lai snjakonja ta liela nav kas kasetem, tad jau kautko var sataisit.