Forum > Miksi > Post #960
Forum is in read-only mode. More info in blog post.
blinker
2004-Oct-28 14:06
UK Top Hits Megamix 2004
hmm, vai nu driiz veel nav atnaacis, vai arii nevaru atrast mixa dziesmu listi...
klausoties saakumu liekas, ka esmu nonaacis vienaa trakaa pasaulee, jo populaaraa muzika ir tas riebiigais muusdienu hip-hop & R&B stils. Nav vairs eurobeat, jebshu bumbastic... Easy rock, rock arii vairs laikam nau populaars... kas notiek? :/
visaadi citaaadi mix kaa jau parasti - nau kur piesieties :)))
djbacon
2004-Oct-28 14:55
dzismi listi taisu, dzori vien sodien vai rit nopubliceshu.
par saturu, varu teikt ka sakuma ir vairak hiphops un r&b, bet velak sakas aari kautkas uz eurobeat pusi.
bet taa laikam ir ka vairak tagad ienjaa ir visadi hiphopi r&b utt stili. Es pac vairak esmu eurobeat piekritejs, bet ir ari shis tas ka no cieitm stiliem patiik.

paldies par
kaa jau parasti - nau kur piesieties :-D
2004-Nov-21 23:34
kugis
2004-Dec-02 11:42
Sveiks Bacon! Liels paldies par mixu - man personīg tas patīk:) Ieraudzīju viņu DeepEx, kura forumā sēž jau diezgan sen un aktīvi ņemos pa turieni:)

Prieks, ka arī pie mums Latvijā kāds miksē foršus mixus...

p.s. vai jauno Deep Dance 2004-4 esi klausījies?:)
djbacon
2004-Dec-02 13:39
Jaa tieshaam jamais ir DeepEx. es jau jamo kadu laicinju atpakalj nosutiju, bet domaju ka jamais bus zem usermixes, bet izradas vem lielajiem miksiem :) tas priecee. Un paldies tev pa tavu postu ieksh DeepEx foruma :)

P.S. vel jauno DeepDance neesmu dzirdejis, bet tas driz tiks labots :)
kugis
2004-Dec-02 14:23
Nav par ko taču!:) Man tik tiešām prieks, ka arī pie mums Latvijā ir cilvēki, kuriem patīk mixi tāpat kā man:) Dažkārt gan ir sajūta, ka reti kurš saprot, ko nozīmē labs mix. Par mixiem saukā vienkāršu dziesmu viens pēc otras salikšanu ar prastiem fade-in-out un aidā. Bez samplinga, dziesmu izvietojuma pārdomāšanas utml. No sērijas - mix stundas laikā un vēl stunda renderingam iekš Acida:)