Forum > Citas lietas > Post #754
Forum is in read-only mode. More info in blog post.
djbacon
2004-Jul-11 23:04
Atpakalj no karteja atvaljinajuma daljas
Jau esmu atpakalj. Laiks bija tiiri labs. Pat dabuuju 3 reizes nopeldeeties. Uudens gan nebija nekaads seviskji siltais, bet neko peldeet careeja.
A ka negribaas veel straadaat. Peec nedeeljas buus atkal viena atvaljinaajuma dalja (jau treshaa). un tad kautkad vel nezinu kad buus arii ceturtaa.
9_vilnis
2004-Jul-12 09:12
Ar to arii apsveicam :)
Pa kuru Latvijas galu pavadiiji atvaljinaajumu? Ar makshkjereeshanu vai veezhoshanu neaizraujies?
djbacon
2004-Jul-12 10:39
Atpuutos Latgalee! Skaistaa vietaa. Nevareetu jau gluzhi teikt ka baigi lielaa atpuuta sanaaca. Nu vispaar gariigaa atpuuta sanaaca tieshaam laba. Bet kaa jau laukos darbs vienmeer atradiisies.
Ar veezhoshanu nekad nesmu nodarbojies, bet kaadu laiku atpakalj ar makshkereeshanu nodarbojos. Shoreiz gan nesanaaca. Bet naakamo nedeelju atkal eju nedeeljas atvaljinaajumaa (shoreiz uz Ceesu pusi) un tur droshi vien sanaaks bisku pamakskereet.
Man gan peedeejaa laikaa nav pacietiibas ilgi seedeet un makskereet, bet bisku jau var. Es labaak kaadu bumbu speelu uzrauju vai ar riteni izbraucu kaadu gabalu.
Tagad jau vispar nekaada atpuuta nebuus - siena laix.
9_vilnis
2004-Jul-12 15:46
Ja tomeer izdomaa un buusi Ceesu pusee, tad laagaa vieta veezhoshanai ir Vaidavas ezers :)
Un siena laiks jau arii chaabiigs - visu laiku liist...
P.S. Nav bijusi domaa samikseet Sash! dziesmas, saakot ar vinja pasha, gan citu paarveidotaas?
djbacon
2004-Jul-12 15:54
Nu man taa teikt briivpraatiigi-piespiedu kaartaa jaabrauc uz ceesim un siena darbiem, kas tieshaam nav zinaams vai vispaar buus. Bet ja tieshaam buus laiks un veelme, tad atcereshos tavu ieteikumu.

Par to Sash, vispaar laba doma. Jamam taadas ritmiskas dziesmas. Jaa tieshaam vareetu jamo ielikt ieksh TO DO LIST :). Taa kaa man pasham arii Sash patiik, tad buus lustiiga mikseeshana.

Paldies par ieteikumiem.
2004-Jul-25 21:04
Nu tad atkal esmu atpakalj. Nostraadaajos gan. Siena laiks kaa nekaa. Nu tagad tikai atpuusties no "atputas".
Laimiigais GTC_Studio pa Salacu laidiis lejaa :). Man gan taads pasaakums veel nav spiidejis. Noteikti ka aizraujoshi. Lustiigu atpuutu tev tur :).

Nu naakamo (peedeejo) atvaljinaajuma dalju njemshu laikam no 15.08 vai no 1.08. Nezinu kaa sanaaX.

2004-Aug-08 11:32
Jaa peec staastiitaa izklausaas tieshaam aizraujoshi ar visiem ''ķibelīgiem sīkumiem'' :).
Neesmu gan nekaads shausmiigi liels aktiivaas atpuutas cieniitaajs, bet neesmu arii "guleeshanas pludmalee" atpuutas cieniitaajs. Piekriitu ka taadu aktiivu pasaakumu vismaz vienreiz gadaa tieshaam vajaga.
Man gan paarsvara taa atpuuta sanaak straadaat laukos, bet tieshaam buutu interesantu kautko taadu extreemveidiigo pameeginaat.
Katraa zinjaa apsveicu ar atgriesanos no atvaljinaajuma :-P