Forum > Ieteikumi > Post #457
Forum is in read-only mode. More info in blog post.
milords
2011-Jun-07 16:12
Latviešu megamix
Heisā,

Man patīk Latviešu megamixi (nejaucam ar Ligo mix), bet skatos ka pēdējais ir iznācis nu krietnu laiku atpakaļ, bet jaunas dziesmas mums tiek ražotas visu laiku :) Varbūt varētu tapt kāds jauns Latviešu mix, teiksim par 2010 un 2011 gada daiļradi
Dj Bacon
2011-Jun-07 18:47
Jā, zinu ka latviešu deju mikss jauns sen nav bijis, bet pašlaik man sūdīgi ar laikiem. Nauda izdzīvošanai jāpelna. Nav īsti laika pieķerties un meklēt dziesmas, bez tam DC maz ko var atrast (cik esmu skatījies). Pirkt nevaru atļauties.
Ja kādam ir labas lv dziesmas, ko varētu es iemiksēt, varētu man atsūtīt uz ******@*****.***, pašus failus var uzmest uz www.failiem.lv.
kerijagunta
2012-Feb-12 20:33
Katram jau savs stils
Butu forši ,ja tas pašas vecas LV dziesmas varetu padarit tadas lustigakas!
piem Dreģerim- es katru sestdiens vakaru... failiem.lv/down.php?i=mnexpmk&n=AldisDreegjeris_EsKatruSestdiensVakaru_GastonsRMX2011.mp3
failiem.lv/u/ksuyijm
failiem.lv/u/erambtw
Dj Bacon
2012-Feb-13 08:33
Jā, protams forši būtu, bet remiksēšana prasa laiku un taisīt veselu miksu no remiksētām dziesmām ir ļoti laikietilpīgs process. Pagaidām neuzņemos to darīt. Bet varbūt pēc kāda laika.
iingus
2012-Mar-17 12:48
dereetu tev uztaisiit veel kautko latvieshu .....
Dj Bacon
2012-Mar-20 11:33
Nesen atradu, vienu mapīti ar lv dziesmām, ko man kāds bija atsūtījis. Tā ka iespējams kautko uztaisīšu ;)
John
2012-Jun-02 11:15
Neaizmirstam par LV gada populārāko dziesmu miksiem... lai gan neatceros, kuru gadu dziesmu sarakstus pēdējos Tev nosūtīju, 2011.g. noteikti nē. :)
Dj Bacon
2012-Jun-03 11:54
Jā. tie saraksti man glabājas un kautkad noteikti pieķeršos.