Forum > Ieteikumi > Post #430
Forum is in read-only mode. More info in blog post.
Ziraf888
2011-Apr-16 21:07
"Līgo dejas"
Man no visiem šiem miksiem ļoti patīk "Dj Bacon Līgo dejas" . Kombinācijas šim Līgo miksam ir sanākušas vienkārši super. Vislabāk man patika Līgo dejas 4 un Līgo dejas 5 . Es jums ierosinu uztaisīt "Līgo dejas #6", jo miksi no šīs sērijas man ļoti patīk. Salikums vienkārši Perfect!!!
Dj Bacon
2011-Apr-17 11:12
Paldies :)
Ligo Dejas 6 ir planots taisit, bet nezinu vai saja gada sanaks.
djcool1993
2011-May-10 20:23
Nu,Es domāju,ka Līgo dejas 6 derētu laist klajā jau uz šī gada Jāņiem! Tas būtu ļoti forši! Ja gadījumā būs šis MIX pavisam drīz,tad man ir jautājums: Cik garš būs šis MIX un kad mēs varam viņu sagaidīt?
Dj Bacon
2011-May-11 09:35
Jā man jau arī gribētos, ka mikss sanāktu uz šī gada Jāņiem, bet pašlaik man viss maijs ir aizņemts. Vairāki projekti jātaisa. Ja jūnijā atliks brīv brīdis, tad centīšos uztaisīt Līgo dejas 6. Ir vēl viena problēma - dziesmas. Jas esmu izsmēlis visas ko varēju dabūt. Līgo dejas taisīju jau no dziesmām ko rakstīju lielāko daļu no radio. Ja gadījumā kāds var dabūt kādas lustīgas ligo dziesmas, kas neatkārtojas no iepriekšējiem miksiem, tad tas stipri palielinātu iespēju Līgo Deju 6 uztaisīšanai.
djcool1993
2011-May-11 16:54
Viena ideja man ir, kur ņemt Lustīgākos Līgo gabalus: No 12.muciņas ir daudz lustīgu Līgo kompozīciju. Tuvākajā laikā kaut ko Jums aizsūtīšu!
Dj Bacon
2011-May-14 21:20
būtu ļoti jauki :)