Forum > Miksi > Post #257
Forum is in read-only mode. More info in blog post.
Aaron G
2010-Jan-11 20:33
kā uzzināju par Dj Bacon
Netīšām ložņājot pa i-netu, meklājot kādus normālus miksus, ko varētu draugu pasākumos mierīgi uzlikt un tusēties..... Uzdūros uz Dj Bacon Year mix 2005 :) nu un protams ar DC ++ palīdzību izdevās novilkt vēl arī Līgo un Latvian gigamix. Man šķita dikti labi miksi priekš draugu tusiņiem. Bet tad saistībā ar pasākumiem, ceļi mani noveda Viesītes kultūras namā. Tur es iepazinos ar kultūras nama tehniķi un kā izrādās arī Dj ( atceros vēl apvienību Kardija ) un šis cilvēks man pastāstīja, ka Dj Bacon vispār nāk no Viesītes, bet vai tas tā tiešām ir?
Katrā ziņā, esmu tiešām pat varētu teikt Dj Bacon fans un diemžēl tikai šodien man ir sanācis oficiāli reģistrēties šajā lapā :) Kā arī prieks redzēt, ka Dj Bacon miksē ne tikai mūziku, bet arī video ---> man tas tiešām patīk..... Panākumus un radošu garu arī uz priekšdienām ;)
Paldies!
Dj Bacon
2010-Jan-12 12:25
Sveiks! Dj Bacon nāk no Rīgas. Līdz šim vienmēr esmu dzīvojis Rīgā. Šad tad parādos laukos Cēsu rajonā pie Raunas. Agrāk biju manāms arī Latgalē netālu no Sakstagala.
Katrā ziņā prieks, ka patīk tas, ko taisu.
Aaron G
2010-Jan-15 00:24
Nu re kā :) Tad jau laikam šis Viesītes iedzīvotājs arī ir starā par Taviem darbiem, ja jau tik ļoti gribēja Tevi pie savējiem pilsētniekiem pieskaitīt :)
pupazzo
2010-Jan-30 11:13
No sākuma domāju,ka Dj Bacon ir ārzemju dj, bet izrādās vietējais un gandrīz kaimiņš :) jo pats arī esmu no Cēsu rajona. pa cik darba laikā un vienkāršā pēcpusdienā patīk uzlikt labu mūziku, kura feini miksējas viena pār otru, tad lieliski mixi tieši no Dj Bacon puses. Super, paldies!
MiniSirsninja
2010-Jan-30 15:26
Man bralis iz fanats uz sitiem mixiem. Vienmer majas skan,tad nu uzzinaju kas tas ir,paklausijos un tiri labi patik. Vini vairak loti labi der uz tusiniem.
kerijagunta
2010-Jan-31 10:51
Meklejot DC++ kadu MIX atradu Dj Bacon, novilku- iepatikās.
Bet tieši šo lapu atradu šodien nejauši- meklejot Tranzita dziesmu vārdus.
Tagad ceru savakt GC- lai tiktu pie TRanzita mix.. :)
Kolapse
2010-Nov-18 01:10
Meklējot vecu latviešu grupas dziesmu, meklēju Bingo, Līga Robežniece dzied Pusnaktī, un tā atradu!
tiešām paveicies!!!!!!!!!!!!!
Nimfa31
2011-Jun-14 13:59
Meklējot i-netā Līgo dziesmas.
egohi36
2011-Sep-30 14:10
Nu neatceros gan, ka būtu teicis kaut ko tamlīdzīgu par Dj Bacon. Jā, miksi man patiik, arī zināma sadarbiiba mums ir. Varbūt atsauksmes autors kaut ko pārpratis???
2011-Sep-30 14:24
Lai saprastu runa iet par Aaron G
vita
2012-Jun-08 20:46
Organizēju mums latviešiem tik nozīmīgo svētku svinēšanu -Jāņus, un atdūros pie tā, ka man nav mūzikas, atbilstošas šiem svētkiem. Meklēju google ar dažādiem ierakstiem, neko neatradu...turpināju aktīvu meklēšanu dažādi....un tad kaut kā man acu priekšā bija DJ Bacon mājas lapa, bet kā gadījās to atvērt, nezinu. Tas bija mans glābiņš! Nedaudz pacietības un man bija tas, kas nepieciešams. Kurš aktīvi meklē, tas atrod! Paldies, DJB.
guncat
2012-Aug-07 09:46
māte googgle parādīja
ricards1994
2013-Apr-21 09:53
Meklēju google LV mixsus un uzdūros DJ Bacon mixiem, iepatikās :)))
2013-Apr-21 09:56
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
pitonsxxl
2013-Jun-20 11:08
iemetu google līgos dziesmas un nejauši atradu
arturkargo
2013-Jul-07 10:18
Kolegis Fricis7 rekomendeja.Noklausijas muziku mana mawina un rekomendeja Dj BACOM!Iepriekw klausijos Dj Peretc,bet vinajam nau tada izvele ka Dj BACOMam!Paldies par skaistiem mixem,SUPPER!!!
Arno
2014-Jan-12 15:07
DC++ meklēju jauku muziciņu, kaut ko no senākiem laikiem un atradu patiešām jauki samiksētus gabaliņus.
sanital
2014-Jan-21 20:38
meklēju labu mūziku samiksētu airobikas treniņam, un ievadot google.lv tekstu mūzika aierobikai uzdūros šai lapai un iepatikās, iekaifoju par labiem mixiem.... tā tik turpini... un FANU pulks vairosies.. LAI VEICAS AR RADOŠĀM IDEJĀM!
Dj Bacon
2014-Jan-22 09:11
@sanital: Paldies :)